tytul tlo

Zasiłki ZUS, KRUS, MSWiA, WBE

Strata bliskiej osoby wywołuje w rodzinie pogrążonej w żałobie tak wiele emocji, że w większości przypadków nie mają oni siły, aby mierzyć się z często niełatwymi, a w niektórych sytuacjach i niejasnymi kwestiami związanymi z formalnościami pogrzebowymi. Personel Zakładu Pogrzebowego Requies w Zielonej Górze ma tego świadomość, dlatego oferuje Państwu maksymalne wsparcie w tym względzie, biorąc odpowiedzialność za ten wymiar organizacji uroczystości żałobnych.

Śmierć Bliskiej Osoby niesie ze sobą nie tylko ból i cierpienie, ale także cały szereg biurokratycznych wyzwań, którym należy sprostać. Wśród nich należy wymienić ustalenia na cmentarzu, w kancelariach parafialnych, w Urzędzie Stanu Cywilnego czy w ZUS.

W celu uproszczenia procedur – w naszym zakładzie pogrzebowym dajemy możliwość skorzystania z bezgotówkowego rozliczenia kosztów pogrzebu w ramach zasiłków z ZUS, KRUS, MSWiA czy WBE. Jest to znaczne ułatwienie dla Rodzin w żałobie, dla których tego typu – z reguły nieplanowane - wydatki stanowią spore wyzwanie.

zasiłki pogrzebowe
Zaklad pogrzebowy Requies

Formalności pogrzebowe

Posiadając wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, firma Requies jest w stanie odciążyć Państwa w każdym z tych zadań – sprawnie oraz kompetentnie. Nasi Klienci mogą nam udzielić upoważnienia na samodzielne załatwianie wszystkich spraw urzędowych albo też – jeśli chcą dopełnić ich osobiście – możemy im towarzyszyć.

Niezależnie od opcji, którą Państwo wybiorą, zawsze pozostajemy blisko z naszą fachową pomocą i wsparciem.