tytul tlo

Trumny i urny

Trumny oraz urny należą do tego rodzaju akcesoriów pogrzebowych, których wybór może sprawiać najwięcej trudności dla rodzin w żałobie. Dzieje się tak z wielu powodów. Jednym z nich jest ten, że konieczność wyboru trumny oraz urny przypominają boleśnie – a niekiedy uświadamiają - o fakcie śmierci.

Najczęściej jednak trudności w wyborze trumny bądź urny spowodowane są tym, że w ofercie firm pogrzebowych znajduje się wiele modeli – i niełatwo jest zdecydować się na ten konkretny.

Zakład Pogrzebowy Requies w Zielonej Górze także ma w swojej ofercie duży wybór zarówno trumien, jak i urn. Kolekcja tych akcesoriów jest tak zróżnicowana, aby mogły one spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, ale także – aby były wśród nich modele dla osób, które dysponują ograniczonym budżetem.

trumny
Zaklad pogrzebowy Requies

Szeroki wybór

W ofercie firmy Requies znajdują się zarówno trumny proste, ale zawsze eleganckie, jak i te bogato rzeźbione i misternie wykończone. Także urny, w których mają być złożone po kremacji prochy Zmarłego, występują w wielu wersjach kolorystycznych oraz w rozmaitych formach. Można wybrać m.in. spośród urn metalowych, kamiennych oraz drewnianych.

Personel Zakładu Pogrzebowego Requies pozostaje do Państwa dyspozycji – gotowy, aby doradzić i pomóc w wyborze najodpowiedniejszych artykułów funeralnych. Wiemy bowiem, że te szczegóły – z pozoru mało istotne – w bardzo istotny sposób wpływają na odbiór ceremonii żałobnej przez jej uczestników.