tytul tlo

Kremacja zwłok

Zakład Pogrzebowy Requies działa w branży usług pogrzebowych od ponad trzydziestu lat i posiada także doświadczenie w organizacji pogrzebów, które poprzedza kremacja. Odbywa się ona w krematorium, a prochy Osoby Zmarłej, po umieszczeniu w urnie, mogą zostać pochowane w grobie ziemnym, murowanym, w kolumbarium lub też dochowane do grobu rodzinnego.

Zazwyczaj to sam Zmarły wyraża jeszcze za życia wolę skremowania swojego ciała. Bywa także, że taką decyzję podejmuje jego rodzina na podstawie różnych przesłanek. Zdarzyć się może i tak, że kremacja staje się koniecznością, ze względu np. na niemożność znalezienia miejsca grzebalnego na grób tradycyjny na danym cmentarzu. Decyzja o kremacji podejmowana jest również ze względów ideologicznych, ekonomicznych, a także ekologicznych.

kremacja zwłok Zielona Góra
Zaklad pogrzebowy Requies

Kremacja Zielona Góra

Firma Requies, opierając się na woli Zmarłego, życzeniach jego rodziny oraz biorąc pod uwagę okoliczności, podejmuje się kompleksowej organizacji pogrzebu z kremacją. Jesteśmy także gotowi do wyjaśnienia wszelkich wątpliwości oraz odpowiedzi na różne pytania, które mogą Państwa nurtować w związku z koniecznością podjęcia takiego wyboru. W biurze Zakładu Pogrzebowego Requies mogą się Państwo zaopatrzyć w trumny kremacyjne, urny oraz w inne akcesoria, które są wykorzystywane w przypadku pogrzebów kremacyjnych. Zachęcamy Państwa do kontaktu. Nasz pracownik pełni całodobowy dyżur pod numerem telefonu 68 3255219.