tytul tlo

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Razem opinii: 20
Krystyna Kazimierczuk napisał/a 13 lutego 2024
Chcieliśmy z całego serca podziękować za niezwykle piękny pogrzeb urnowy i wspaniałą oprawę florystyczną, jaką stworzyliście dla naszego ukochanego zmarłego. Wasz profesjonalizm, empatia i dbałość o każdy detal sprawiły, że to wyjątkowe pożegnanie było pełne godności i piękna. Dziękujemy za waszą życzliwość i wsparcie w tym trudnym czasie. Doceniamy waszą pracę i zaangażowanie, które pomogły nam uczcić pamięć naszego bliskiego w taki piękny sposób.
Stanisław napisał/a 22 września 2023
W tak ciężkim czasie, kiedy straciliśmy bliską osobę, zakład pogrzebowy Requies nas nie zawiódł. Z empatią i wyrozumiałością podeszli do nas i we wszystkim pomogli. Są prawdziwymi profesjonalistami. Serdecznie polecam.
Dagmara T. napisał/a 10 sierpnia 2023
Szczerze polecamy ten zakład pogrzebowy za ich wyczucie, dyskrecję i pełne zaangażowanie. Zrobili wszystko, żebyśmy mogli pożegnać naszą bliską osobę w spokoju.
Ewa Kmiec napisał/a 18 maja 2023
Gdy ból rozdziera serce, oczy zalane są łzami, a umysł spowity smutkiem, trudno zająć się formalnościami. Pani Beata, zakład "Requires" , z ogromną empatią, taktem, profesjonalnie i szybko załatwi wszystkie urzędowe sprawy. Podpowie, doradzi, niczego nie narzuca, wręcz odwrotnie, ze spokojem i życzliwością pomoże wybrać najlepszy wariant. Sprawność działania i dokładność, jest imponująca. Estetyka i piękno oprawy samej Ceremonii…wzrusza.Nie mogliśmy trafić lepiej ! Cała moja Rodzina jest ogromnie Pani wdzięczna za 💯% Profesjonalizmu, za Życzliwość i Zrozumienie . Będę polecała Pani Firmę każdemu, w tych trudnych dla nas – ludzi -momentach !
Milena T napisał/a 16 maja 2023
Bardzo dobry i niedrogi zakład pogrzebowy, polecam
Ewa Kopeć napisał/a 17 marca 2023
Wraz z córkami chowaliśmy tutaj męża, był to doskonały wybór… Jest to zdecydowanie firma godna zaufania, która już od pierwszego kontaktu pomagała nam ze wszystkim. Wszystkie formalności urzędowe zostały wypełnione przez zakład, dzięki czemu mogliśmy w zaciszy oddać się żałobie.
Jola napisał/a 23 listopada 2022
Firma działa latami, zawsze do nich mama chodziła z Tatą jak była konieczność zrobić pogrzeb i teraz my też z bratem i siostra zawsze do nich chodzimy, biuro na rynku w Zielonej górze koło USC – polecam
Anna Ż napisał/a 4 października 2022
W trudnym czasie po śmierci Taty zostaliśmy otoczeni opieką i profesjonalną obsługą przygotowania i przebiegu ceremonii pogrzebowej. Profesjonalizm, takt, empatia , Firma godna polecenia. W imieniu rodziny dziękuję .
Jacek G. napisał/a 13 września 2022
Firma godna polecenia, porównywałem ceny i samochody i takich warunków jak oni to nie daje nikt, można im zaufać
Jan B. napisał/a 13 września 2022
Osoby i miejsce godne polecenia. Czuliśmy się zaopiekowani i spokojni o "ostatnią drogę" najbliższej nam osoby. Profesjonalne i rzeczowe załatwienie formalności. Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystko.
Adam S. napisał/a 24 czerwca 2022
B. miła Pani w biurze, dużo pomagają. Polecam ta firmę
Bartłomiej napisał/a 29 kwietnia 2022
Polecam firmę pogrzebowa z ulicy Krawieckiej, dziękuje Pani z biura i pracownikom
Paweł K. napisał/a 28 marca 2022
Dziękuję firmie Requies za tak godną organizację uroczystości pogrzebowej mojej mamy. Jestem bardzo rady z tego, że otrzymałem od was tyle wsparcia i pomocy. Przy samej uroczystości wykazaliście się dużym taktem i dyskrecją. Dziękuję.
Dagmara z córkami napisał/a 12 stycznia 2022
Dziękuję firmie Requies za organizację pogrzebu mojego męża Dawida. Wasze doświadczenie i zaangażowanie w tym smutnym dniu było ogromne. Pozwoliliście nam godnie pożegnać mojego ukochanego męża i ojca moich córeczek.
Aldona J. napisał/a 16 listopada 2021
Firma Requies bardzo pomogła mi w zorganizowaniu pożegnania mojego męża. Bardzo dziękuję za tak piękną organizację pogrzebu. Ceremonia była wzruszająca. W tym miejscu chciałabym najbardziej podziękować obsłudze, która w tym dniu czuwała nad wszystkim. Wykazaliście się dużą klasą i taktem. Dziękuję.
Karolina S. napisał/a 7 października 2021
Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom za organizację pogrzebu mojego dziadka. Obsługa pogrzebu na najwyższym poziomie, tak samo jak oprawa. Bardzo polecam wszystkim osobom, które chcą godnie pożegnać bliską im osobę.
Dagmara J. napisał/a 1 września 2021
Bardzo dziękuję za organizację ceremonii pogrzebowej mojego brata Mateusza. Obsługa pogrzebowa stanęła na wysokości zadania, wykazali się ogromnym taktem i klasą.
Henryk Piechota napisał/a 3 sierpnia 2021
Bardzo dobry zakład pogrzebowy, przejrzyste ceny i świetna obsługa pogrzebowa. W swoim życiu musiałem zorganizować już trzy pogrzeby i wiem, że tylko w domu pogrzebowym Requies mogę liczyć na tak dużą pomoc.
Arnold Czarkowski napisał/a 12 czerwca 2021
Zakład pogrzebowy Requies w Zielonej Górze to solidna firma, która ma ogromne doświadczenie w branży pogrzebowej. Z pracownikami domu pogrzebowego wszystkie formalności odbyły się bardzo sprawnie, a pogrzeb został zorganizowany wzorowo. Polecam.
A. Szewczyk napisał/a 5 maja 2021
Bardzo dziękuję pracownikom zakładu Requies za pomoc w organizacji pogrzebu mojego ojca. Otrzymałam od was bardzo dużo wsparcia, dzięki temu przejście przez ten trudny czas było odrobinę lżejsze. Dziękuję za pomoc i tak godną obsługę pogrzebu.