tytul tlo

Pogrzeby wyznaniowe

Zakład Pogrzebowy Requies w Zielonej Górze jest w stanie zorganizować uroczystość pogrzebową dla wyznawców każdego wyznania religijnego. Nasi pracownicy będą wspierać Państwa w realizacji Państwa pragnień i oczekiwań związanych z przebiegiem pogrzebu, doradzając najodpowiedniejsze rozwiązanie dla Bliskiej Osoby, która odeszła, ale nadal zajmuje ważne miejsce w Państwa myślach.

W Polsce najbardziej rozpowszechnione są ceremonie katolickie, ale nasza oferta pogrzebów religijnych jest o wiele szersza i obejmuje wszystkie wyznania, reprezentowane przez mieszkańców Zielonej Góry i całego regionu.

pogrzeb wyznaniowy
Zaklad pogrzebowy Requies

Pogrzeby we wszystkich obrządkach

Zakład Pogrzebowy Requies, korzystając z doświadczenia naszych pracowników, jest w stanie wesprzeć Państwa na każdym etapie organizacji pogrzebu, oferując przygotowanie zarówno uroczystości prostych, jak i tych bardziej uroczystych.

W naszej siedzibie w Zielonej Górze mogą Państwo zapoznać się z szeroką ofertą trumien oraz urn, a także innych akcesoriów, które są niezbędne w czasie tego rodzaju pogrzebów. Służymy fachowym doradztwem tak, aby ceremonia żałobna mogła być jak najbardziej spersonalizowana i zgodna z wolą Osoby Zmarłej, a także życzeniami jej rodziny.