tytul tlo

Akcesoria i dewocjonalia

Uroczystości pogrzebowe jako ostatnie pożegnanie ze Zmarłym są wyrazem miłości, wdzięczności i pamięci o osobie, która odeszła na zawsze. Sposoby okazywania tej pamięci mogą być różne, ale do tych najbardziej rozpowszechnionych należy dbałość o dobór odpowiednich akcesoriów pogrzebowych.

Akcesoria pogrzebowe mają za zadanie uświetnić uroczystość żałobną, nadając jej niepowtarzalny charakter. Każda Rodzina bowiem dobiera akcesoria pogrzebowe w sposób indywidualny, wspominając Osobę Zmarłego i jego upodobania.

Zakład Pogrzebowy Requies dysponuje bogatym asortymentem akcesoriów pogrzebowych, dedykowanych do wszystkich rodzajów pogrzebów. W naszej ofercie nasi Klienci znajdą różnorodne trumny i urny, a także ubrania dla Zmarłych, krzyże nagrobne i tabliczki.

pogrzebowe akcesoria
Zaklad pogrzebowy Requies

Akcesoria pogrzebowe

Mogą też nabyć Państwo w firmie Requies różne dewocjonalia, które są wkładane do trumny: modlitewniki, różańce, medaliki, jak też obrazki pamiątkowe.

Większość tego typu artykułów funeralnych dostępnych jest w siedzibie Zakładu Pogrzebowego Requies w Zielonej Górze. Jesteśmy jednak otwarci na Państwa inne życzenia i jeśli są jakieś akcesoria, których nie ma w naszej ofercie, postaramy się je dla Państwa sprowadzić.